W naszym przedszkolu zapanowała niezwykła atmosfera, gdy nadszedł długo wyczekiwany dzień wizyty Świętego Mikołaja. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się na to wyjątkowe spotkanie. Jednym z najważniejszych etapów przygotowań było pisanie listów do Świętego Mikołaja, w których przedszkolaki rysowały swoje wymarzone prezenty. Każdy list wyjątkowy i pełen dziecięcej szczerości został starannie ozdobiony i uroczyście „wysłany” na specjalną pocztę mikołajkową w przedszkolu.
Gdy wreszcie nadszedł dzień wizyty, dzieci z niecierpliwością wypatrywały Świętego Mikołaja. W salach słychać było świąteczne piosenki, przygotowane specjalnie dla Niego. Święty Mikołaj przy dźwiękach gitary i śpiewie towarzyszących Mu Śnieżynek, przywitał dzieci z uśmiechem i wielkim workiem prezentów. Ku radości przedszkolaków, Mikołaj okazał się doskonale znać ich imiona. Każde dziecko otrzymało paczkę oraz ciepłe słowo od wyjątkowego gościa.
Wizyta Świętego Mikołaja była dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków, jako pełen radości i uśmiechów.
Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie prezentów, a także opiekunom Samorządu Uczniowskiego, uczniom Szkoły Podstawowej oraz Panu Grzegorzowi Ptaszkowi, Pani Katarzynie Wisińskiej i Pani Barbarze Jaskowiak.
Monika Jaskowiak i Agnieszka Kaproń











